ЛІКАРНЯ 24/7 +38 097 22 33 911
ШВИДКА 24/7 +38 093 11 99 911
ENGLISH POLISH
КОНТУРУЮЧІ ОПЕРАЦІЇ НА КІНЦІВКАХ
КОНТУРУЮЧІ ОПЕРАЦІЇ НА КІНЦІВКАХ
БРАХІОПЛАСТИКА
Пластична операція з підтяжки та корекції симетричності верхніх кінцівок, а саме області плеча. Даний вид контуруючого оперативного втручання виконується з метою зменшення обвисання зайвої шкіри плечового відділу та зменшення депозитів підшкірної жирової клітковини.

Об'єм оперативного втручання з видалення надлишку шкіри та косметичної корекції залежить від комбінації «проблемних» ділянок області плеча та/чи залучення областей грудної клітини (наявність «крилоподібної» складки в аксілярній області).

Післяопераційний реабілітаційний період передбачає носіння спеціалізованої компресійної білизни, що допомагає пришвидшенню «правильного» загоєння ран та максималізації естетичного результату. Шви знімаються на 8-10 добу після операції. Обмеження фізичної активності 1-2 місяці (в залежності від обсягу операції). Носіння компресійної білизни місяць після операції. До звичного робочого дня Ви зможете повернутись вже через 5-7 днів
Випадок №1
Проведено: Розширена брахіопластика (підтяжка області плеча). Ліпосакція та ліпоскульптурування постеро-медіальної області плеча.
-1-
ЗНЕБОЛЕННЯ
Загальний комбінований наркоз. Найсучасніша методика газового наркозу та
довенного введення седативних та знеболюючих препаратів
-2-
ТРИВАЛІСТЬ ОПЕРАЦІЇ
1-2 години
Перебування в клініці 1-2 дні
-3-
ПЕРІОД РЕАБІЛІТАЦІЇ
4-6 тижнів. Зняття швів на 9 -10 добу. Носіння еластичної післяопераційної копресійної білизни 2-4 тижні. На роботу ви можете ходити через 1-2 тижні.
ПІДТЯЖКА СТЕГОН
Це найбільш ефективний метод скорочення їх об'єму та повернення тонус. Стрункі красиві ноги, круті стегна - необхідна складова краси та привабливості жіночого тіла і предмет захоплених поглядів чоловіків. Такі стани, як зміни гормонального фону, вікові зміни втрати пружності та еластичності шкіри, втрата значної маси тіла в першу чергу відбиваються на їх внутрішній поверхні. Надлишок в'ялої, перерозтянутої шкіри в області внутрішньої поверхні стегон та наявність надлишкової підшкірно-жирової клітковини можна усунути лише і тільки хірургічним шляхом. Такий комплекс оперативних втручань реально виконується із мінімально помітними рубцями, які прекрасно маскуються у природних складках тіла та прикривається під білизною без видимих слідів оперативного втручання.
Випадок №2
Феморопластика (підтяжка медіальної області стегна). Ліпосакція та ліпоскульптурування верхньої третини медіальної області стегна.
-1-
ЗНЕБОЛЕННЯ
Загальний комбінований наркоз. Найсучасніша методика газового наркозу та довенного введення седативних та знеболюючих препаратів
-2-
ТРИВАЛІСТЬ ОПЕРАЦІЇ
1-2 години
Перебування в клініці 1-2 дні
-3-
ПЕРІОД РЕАБІЛІТАЦІЇ
4-6 тижнів. Зняття швів на 9-10 добу. Носіння еластичної післяопераційної копресійної білизни 2-4 тижні. На роботу ви можете ходити через
1-2 тижні.
ЕКСПЕРТИ
Висококваліфіковані спеціалісти, які кожного дня працюють, аби зробити наше життя здоровим та яскравим
Колесніков Євгеній Борисович
Пластичний хірург
Лікар вищої категорії
Боднарюк Максим Юрійович
Пластичний хірург
Досвід роботи 11 років