ЛІКАРНЯ 24/7 +38 097 22 33 911
ШВИДКА 24/7 +38 093 11 99 911
ENGLISH POLISH
ІНТИМНА ПЛАСТИКА ДЛЯ ЧОЛОВІКІВ
ІНТИМНА ПЛАСТИКА ДЛЯ ЧОЛОВІКІВ
Нерідко чоловіки незадоволені розмірами свого статевого члена, в слідстві чого виникають психологічний дискомфорт і комплекси в сфері статевого життя. З метою підвищення самооцінки і поліпшення статевих відносин з партнеркою чоловіче населення вдається до збільшення статевого члена.
Сучасна медицина пропонує наступні методи збільшення члена:
Лігаментотомія – подовження статевого члена
Ліпофілінг – потовщення статевого члена
ПОДОВЖЕННЯ ЧЛЕНА
Лігаментотомія (збільшення члена) – хірургічна операція, під час якої перетинається зв'язковий апарат, що утримує статевий орган в промежині, тобто збільшується вільна ділянка пеніса за рахунок зменшення його прихованого відділу (частина статевого члена всередині тіла).
ПОТОВЩЕННЯ ЧЛЕНА
Ліпофілінг (Потовщення члена) – ін'єкції жирової тканини в статевий член з метою збільшення його в діаметрі і надання необхідної форми. Жирові тканини, які витягуються з місць їх надлишкового відкладення (живіт, сідниці і т. д) шляхом ліпоаспірації, повинні належати безпосередньо пацієнту. Це допомагає уникнути виникнення алергічних реакцій, які спостерігаються при впровадженні чужорідного імплантанта. Жирову тканину вводять в мікропрокол на члені, потім накладають хірургічний пластир, а зверху пов'язку.
ЯК ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ЗБІЛЬШЕННЯ ПЕНІСУ?
1
Консультація
На консультації Вам буде призначений стандартний перелік аналіфзів для здачі, щоб упевнетися, що Ви здорові і операція зі збільшення статевого органу можлива.
2
Обстеження
Ви здаєте призначені лікарем аналізи в лікарні ЕКСПЕРТ. З результатами аналізів також важливо пройти консултації терапевра.
3
Призначення дня операції
Після отримання аналізів і проходження консультації лікарів ЕКСПЕРТ, пластичний хірург визначить день операції, враховуючи Ваші побажжання та графік. Ви можете запланувати збільшенння пеніса практично без відриву від Вашої діяльності.
4
Проведення операції
В лікарні ЕКсперт використовують кращі методики лігаментомії. І, попри марне занепокоєння чоловіків, пластика члена - це нескладна операція.
5
Віновлення
Рубець після лігаментомії (хірургічний метод) практично не помітний, а тим більше під волоссям.При пластиці члена ліпофілінгом або препаратом слідів від ін'єкцій зовсім не залишається.Експерти лікарні рекомендують обмежити статеві контакти мінімум на 3 тижжні після операції. А також небажано носити тісну нижню білизну кілька тижнів після операції.
6
Зверніть увагу!
Наскільки довгим/ потовщеним стане Ваш пеніс, може сказати тільки лікар, після огляд і визначення індивідуальної методики пластики члену.
ЕКСПЕРТИ
Висококваліфіковані спеціалісти, які кожного дня працюють, аби зробити наше життя здоровим та яскравим
Колесніков Євгеній Борисович
Пластичний хірург
Лікар вищої категорії
Боднарюк Максим Юрійович
Пластичний хірург
Досвід роботи 11 років