ЛІКАРНЯ 24/7 +38 097 22 33 911
ШВИДКА 24/7 +38 093 11 99 911
ENGLISH POLISH
ЦЕНТР МОЛОЧНОЇ ЗАЛОЗИ
Представлено еволюцію хірургічних методів лікування, принципи сучасного підходу до планування операцій на грудній залозі
ЦЕНТР МОЛОЧНОЇ ЗАЛОЗИ
Представлено еволюцію хірургічних методів лікування, принципи сучасного підходу до планування операцій на грудній залозі

Різновиди хірургічних втручань:
  • Зменшення молочних залоз
  • Пластика молочних залоз
  • Мастектомія
  • Cекторальна резекція
  • Органозберігаюча операція
  • Мастопексія
  • Хірургія абсцесів молочної залози
  • Хірургічна біопсія молочної залози
  • Мікродохектомія
У лікарні ЕКСПЕРТ Ви отримуєте новітні технології лікування раку молочної залози!
Усі діагностичні процедури, хірургія, хіміотерапія, гормонотерапія та інші види терапії у лікарні ЕКСПЕРТ проводяться згідно з сучасними стандартами, розробленими провідними світовими онкологічними центрами.Діагноз рак молочної залози не повинен бути для Вас смертельним.

Переваги лікування раку молочної залози у лікарні ЕКСПЕРТ

Точне дотримання європейських стандартів діагностики та лікування
Кваліфіковані лікарі, які пройшли навчання в Європі
Розробка індивідуального плану лікування. Обов'язкові міждисциплінарні лікарські конференції щодо кожного пацієнта
Сучасні органозберігаючі та малоінвазивні методи лікування
Високий рівень комфорту та сервісу
Комплексний психологічний супровід на усіх етапах лікування
Ваш план лікування розробляється індивідуально для Вас, оскільки кожен пацієнт унікальний!

1
Розмір та локалізація пухлини;
2
Результати біопсії, тобто склад клітин;
3
Залучення лімфатичних вузлів;
4
Тип раку та ступінь його агресивності.
Види лікування раку молочної залози у лікарні ЕКСПЕРТ:

Хірургічне лікування (органозберігаючі операції або мастектомія);
Дистанційна променева терапія;
Гормональна терапія;
Хіміотерапія;
Комбіноване лікування;
Медикаментозне лікування;
Реконструктивно-пластична хірургія;
Психологічна допомога;
Післяопераційний догляд та реабілітація.

ХІРУРГІЧНЕ ЛІКУВАННЯ РАКУ МОЛОЧНОЇ ЗАЛОЗИ

Метою проведення хірургічного втручання при раку молочної залози є повне видалення вогнища пухлини. Як і будь-якому іншому етапу лікування раку молочної залози у лікарні ЕКСПЕРТ хірурги приділяють особливу увагу. Існує два види хірургічного лікування раку молочної залози: органозберігаючі операції та мастектомія (повне видалення молочної залози). Перед проведенням операції лікар пояснює усі плюси та мінуси того чи іншого виду операції.
Органозберігаючі операції – головний принцип хірургічного лікування в мамологічному центрі лікарні ЕКСПЕРТ.
Органозберігаюча операція
Найчастіше це операція лампектомія, яка полягає у видаленні тільки пухлини молочної залози. Після лампектомії зазвичай слідує курс променевої терапії на ділянку решти тканин молочної залози.
Мастектомія
Операція, під час якої видаляється уся молочна залоза. Якщо рак молочної залози інвазивний, то обидві ці операції поєднуються з обов'язковим видаленням пахвових лімфатичних вузлів – лімфаденектомією. Також кожен із вказаних хірургічних методів може поєднуватися і з системною терапією: гормональною або хіміотерапією.
СУЧАСНІ ОРГАНОЗБЕРІГАЮЧІ МЕТОДИКИ У ЛІКАРНІ ЕКСПЕРТ
Органозберігаюче лікування
Передбачає проведення неоад'ювантної хіміотерапії (до хірургічного втручання), а потім за необхідності виконання органозберігаючої операції.

Мета неоад'ювантної хіміотерапії полягає у знищенні мікрометастазів, у покращенні умов операбельності пухлини та виживаності хворих у результаті системної хіміотерапії до операції. Однією з переваг неоад'ювантної хіміотерапії є можливість на основі реакції пухлини (зменшення її розмірів) розпізнати, чи правильно вибрано застосовуваний для даної пухлини курс хіміотерапії. У разі виявлення непальпованої пухлини перед проведенням неоад'ювантної хіміотерапії в ділянку, що підлягає, ставлять спеціальну мітку, для того, щоб у період проведення операції її безпомилково можна було видалити.

Біопсія «сторожового» лімфатичного вузла (БСЛВ).
У лікарні ЕКСПЕРТ онкологи користуються технологією, якій віддають перевагу у сучасній онкології, - біопсією «сторожового» лімфовузла. Суть цієї методики – визначення ураженості раком пахвових лімфатичних вузлів. При даній методиці не потрібне видалення усіх лімфовузлів пахвової ділянки, а тільки видалення і дослідження єдиного сторожового лімфовузла. Якщо у сторожовому лімфовузлі не виявляються ракові клітини, то видалення решти лімфовузлів не обов'язкове. Така методика дає можливість проводити органозберігаюче лікування і зберігати пахвові лімфовузли, якщо вони не уражені метастазами. Це дозволяє попередити такі ускладнення, як лімфатичний набряк. Це, безумовно, позитивно позначається на подальшій реабілітації пацієнтки. Під час проведення операції для контролю чистоти видалення пухлини у лікарні ЕКСПЕРТ використовують сучасні методики.
Маркування та гістологічний контроль чистоти краю резекції пухлини.
Ця методика призначена для максимального збереження здорових тканин молочної залози.
Під час проведення операції на молочній залозі патогістолог отримує зразки видаленої тканини і готує їх таким чином, щоб у них був видний край розрізу і край видаленої пухлини. При такій підготовці можна точно побачити, чи достатньо хірург відступив від вогнища новоутворення. Для того, щоб точно визначити, де знаходиться край резекції у препараті, його потрібно позначити спеціальними барвниками. Тоді чітко видно межу розрізу і наявність або відсутність у ньому пухлинних клітин.
Якщо у краї резекції буде виявлена пухлина, то це значить, що пухлина ще залишилася в молочній залозі. Такий результат гістологічного контролю є сигналом для розширення операції. Маркування дає можливість точно знати, з якого саме боку в молочній залозі залишилася хвороба, і дозволяє видалити пухлину, що залишилася, з максимальним збереженням здорової тканини молочної залози.
Інтраопераційний рентген-контроль видаленого препарату
Виконується в тому випадку, якщо пухлина не промацується, але визначається на рентгені. У процесі проведення операції, видалений препарат із пухлиною відноситься в рентген-кабінет, де виконується рентген-знімок. У операційній хірург має можливість порівняти знімки пухлини до операції зі знімками видаленої пухлини. Це дає можливість хірургу переконатися в тому, що операція проведена радикально і пухлина видалена повністю.
ХІМІОТЕРАПІЯ РАКУ МОЛОЧНОЇ ЗАЛОЗИ
Хіміотерапія — один із методів комплексного лікування раку молочної залози. Вона являє собою вид системного лікування раку. Хіміотерапевтичне лікування полягає у призначенні пацієнтам цитостатичних препаратів, що гальмують розвиток пухлини та руйнують пухлинні клітини. Хіміотерапія може призначатися як до, так і після операції. При підготовці до хірургічного втручання цитостатичні препарати сприяють зменшенню пухлини, що дозволяє зробити операцію менш травматичною і максимально зберегти здорові тканини молочної залози. Післяопераційна хіміотерапія допомагає зупинити метастазування і попередити рецидив захворювання.

В онкологічній лікарні ЕКСПЕРТ, залежно від показань і побажань самого пацієнта, хіміотерапевтичне лікування можна проводити в умовах госпіталізації або денного стаціонару. Для кожного пацієнта підбирається індивідуальна програма хіміотерапії згідно із сучасними стандартами лікування. У лікарні ЕКСПЕРТ дозування, послідовність і, головне, якість препаратів строго відповідає усім міжнародним протоколам. До протоколів лікування включені тільки оригінальні лікарські препарати виробництва провідних західних фармацевтичних компаній. Хіміотерапевтичне відділення ЕКСПЕРТ оснащене сучасним обладнанням, яке дозволяє точно контролювати тривалість і швидкість введення препарату.ГОРМОНАЛЬНА ТЕРАПІЯ РАКУ МОЛОЧНОЇ ЗАЛОЗИ
Гормональна терапія – ефективний метод лікування гормонально-позитивних пухлин молочної залози. Інколи її називають антиестрогеновою терапією, оскільки вона спрямована на попередження впливу статевого гормону естрогену на ракові клітини. Гормональна терапія належить до так званої системної терапії раку. Це означає, що препарати такої терапії впливають на увесь організм, на відміну від препаратів таргетної терапії. Призначення препаратів проводиться за результатами визначення гормонального статусу пацієнтки. Залежно від загального стану пацієнта, характеру перебігу захворювання, його стадії, поширеності, менопаузального статусу лікарі ЕКСПЕРТ підбирають гормональне лікування індивідуально для кожного пацієнта. Зазвичай застосовуються препарати з однієї з трьох основних груп гормонотерапії, які відрізняються механізмом дії – зниженням рівня естрогену в крові, блокуванням естрогенових рецепторів, пригніченням синтезу естрогенів.
Гормональна терапія має багато переваг:
Вона знижує ризик рецидиву або поширення ракової пухлини;
Знижує ризик розвитку нової пухлини у другій молочній залозі;
Сприяє зменшенню розмірів пухлини перед операцією, що дозволяє провести органозберігаюче лікування.
Команда ЕКСПЕРТ
Висококваліфіковані спеціалісти, які кожного дня працюють, аби зробити наше життя здоровим та яскравим
Присташ Юрій Ярославович
Лікар онколог-хірург першої кваліфікаційної категорії