ЛЬВІВ

вул. Кульпарківська, 64 (ЖК Парус)
пр-кт Червоної Калини 56

м.Винники
вул. Галицька 48а

Центр невідкладної допомоги та транспортування хворих у Львові

Центр невідкладної допомоги та транспортування хворих

Транспортування та перевезення хворих по Україні та за кордон

читайте докладніше

Новий рівень медичної допомоги

Одна з найбільш важливих функцій Швидкої медичної допомоги ЛІКАРНІ ЕКСПЕРТ - це надання екстреної медичної допомоги. Кваліфіковані медичні працівники служби швидкої медичної допомоги надають медичну допомогу на місці події та у разі потреби транспортують хворого в лікарню або інший медичний заклад. Швидка допомога необхідна при раптових гострих станах або рецидивах хронічних захворювань , може знімати біль, зупиняти кровотечі, реанімувати пацієнтів та врятувати життя.

Медичний персонал відділення володіє всіма необхідними навичками для надання екстреної медичної допомоги хворим та постраждалим, здатні розібратися у різноманітних складних ситуаціях, пов'язаних зі здоров'ям людини.

Швидка допомога Лікарні ЕКСПЕРТ надає послуги:

• Медична допомога при невідкладних станах
  • Виконання певних медичних маніпуляцій ургентно в домашніх умовах (постановка/заміна назогастрального зонду, сечового катетеру, налаштування кисневих концентраторів та корекція кисневої терапії, тощо)
  • Зняття інтоксикації при абстинентному синдромі чи харчовій інтоксикації
  • Транспортування/госпіталізація хворого до цілодобового стаціонару ЛІКАРНІ ЕКСПЕРТ чи іншого медичного закладу
  • Перевезення до медичного закладу з дому для планового обстеження
  • Медичний супровід заходів (спортивних змагань, корпоративних свят, тренінгів і т.д.)
  • Транспортування по Україні та за кордон

Медичний супровід ЛІКАРНІ ЕКСПЕРТ -  комплексні послуги з надання медичної допомоги. Вони забезпечують безпеку проведення заходу і надають медичні послуги особам, що їх потребують.

Без медичного супроводу не обійтися, якщо мова йде про концертні програми, спортивні змагання, корпоративи, фестивалі, кінозйомки, приватні заходи з великим скупченням людей, масові збори, тощо.

Послуги швидкої допомоги включають:

• надання невідкладної допомоги на місці
  • стабілізацію стану потерпілого
  • при необхідності госпіталізацію до медичних установ міста або стаціонар ЛІКАРНІ ЕКСПЕРТ

Виклик швидкої медичної допомоги часто пов'язаний з необхідністю госпіталізувати хворого в стаціонар. У таких ситуаціях бригада швидкої медичної допомоги, прибуваючи на виклик, за бажанням пацієнта, доставить в Лікарню ЕКСПЕРТ, яка має власний багатопрофільний стаціонар, а також до будь-якої іншої державної лікарні міста.

Щоб забезпечити якісну роботу швидкої медичної допомоги, необхідні кваліфіковані медичні працівники та належне обладнання. Наші реанімобілі оснащені необхідним обладнанням для діагностики невідкладного стану, як дорослих пацієнтів, так і дітей (апарат ЕКГ, пульсоксиметр, глюкометр, тести для експрес аналізів крові та сечі, тропоніновий тест – для виявлення гострого інфаркту міокарда. Для надання допомоги лікарі мають усі необхідні сертифіковані медикаменти.

Для виклику телефонуйте 24-07

вартість виклику швидкої 1900 грн