ЛІКАРНЯ 24/7 +38 097 22 33 911
ШВИДКА 24/7 +38 093 11 99 911
ENGLISH POLISH
АБДОМІНОПЛАСТИКА (ПЛАСТИКА ЖИВОТА)
Це пластична операція, яка спрямована на корекцію форми живота. Під час хірургічного втручання усуваються надлишки підшкірно-жирової клітковини, шкіри і розбіжність прямих м'язів живота.
АБДОМІНОПЛАСТИКА (ПЛАСТИКА ЖИВОТА)
Це пластична операція, яка спрямована на корекцію форми живота. Під час хірургічного втручання усуваються надлишки підшкірно-жирової клітковини, шкіри і розбіжність прямих м'язів живота.
Абдомінопластика, або пластика живота, спрямована на корекцію розтягнутих черевних м'язів, усунення розтяжок, складок та інших небажаних змін після пологів, кесаревого розтину, порушення харчування, збою гормональної системи і інших чинників. Під час операції видаляється не тільки жирова, а й розтягнута м'язова тканина.

Звертаємо Вашу увагу на те, що пластична операція з видалення надлишків підшкірно-жирової клітковини, шкіри і частини розтягнутих м'язів живота після пологів не спрямована на зниження ваги. Також вона не є методом боротьби з ожирінням.

Які плюси у абдомінопластики?
Абдомінопластика значно покращує зовнішній вигляд живота за рахунок створення гладкого і пружного профілю живота і формування більш вузької талії. Також значно поліпшується естетика пупка, вельми важливого естетичного елемента. У сукупності це надає більш естетичний і спортивний вигляд всієї передньої черевної стінки.
Абдомінопластика дозволить повністю видалити або зменшити кількість «розтяжок» в нижній частині живота, а також видалити наявні рубці нижче пупка (після гінекологічних операцій, кесаревого розтину і інших пошкоджень шкіри нижньої частини живота). А також родимки, папіломи, невдалі татуювання.
Ви будете краще виглядати і відчувати себе більш впевнено в облягаючому одязі і в пляжний сезон в купальниках. Вам більше не доведеться вибирати більш вільний одяг.
Після пластики живота пацієнти часто відзначають поліпшення або повне усунення хронічних болів у попереку. Також пацієнтки відзначають поліпшення в сексуальному житті, за рахунок того, що після абдомінопластики підтягується шкіра лобка і піднімається вульва, що значно підвищує чутливість цієї ерогенною зони.
ДІАГНОСТИКА
На консультації пластичного хірурга вирішується питання про можливість і методі проведення абдомінопластики.
При вираженому надлишку маси тіла і необхідності зміцнювати м'язи живота треба спеціально готуватися до операції - протягом 2-6 тижнів необхідно носити бандаж.
Перед абдомінопластикою проводиться передопераційне обстеження, що включає дослідження клінічних та біохімічних показників крові, ЕКГ, консультацію анестезіолога.
ЕТАПИ ЛІКУВАННЯ
Запис на прийом
Запис до фахівця, який призначить певну дату і час дослідження. При цьому Вас проінструктують, про необхідну підготовку до консультації.
Консультація
Включає огляд і обстеження всього організму (УЗД, рентгенологічне дослідження ).
Абдомінопластика проводится під загальною анестезією.
Лікування
В процесі хірургічного втручання лікар виконує розріз у нижній частині живота над лобком по лінії росту волосся. В результаті цього шов непомітний під білизною.
Методи хірургічного втручання
Залежно від складності та обсягу видалення тканин процедура триває від двох до п'яти годин. Методику проведення операції визначає лікар залежно від характеру дефекту і ступеня його розвитку.
Класична пластика живота
Цю операцію призначають пацієнтам з «фартухом», тобто обвислій шкіри внизу живота. Хірург робить горизонтальний розріз над пахової областю, а також навколо пупка. Потім фахівець видаляє надлишки підшкірно жирової клітковини і шкіри, з'єднує прямі м'язи, які розійшлися, корегує білу лінію живота, формує пупок. Далі хірург накладає шви. Така операція досить травматична, оскільки під час процедури зазвичай видаляють велику кількість тканин.
Абдомінопластика через вертикальний розріз
В даному випадку розріз роблять не над лобком, а по середній лінії живота. Зайві тканини зрушують в даному випадку не вниз, а від боків до середини. Хірурги називають цей тип операції чоловічим, так як у чоловіків «жирова пастка» часто утворюється не внизу, а вгорі живота. Цей вид менш травматичний, ніж класичний, так як площа втручання менше. Однак є і мінус: шрам від шва неможливо заховати під нижньою білизною.
Мініабдомінопластіка
Цей вид відрізняється меншою в порівнянні з попередніми інвазивністю. Хірург робить недовгий надріз в зоні бікіні і січуть лише невелику частину шкіри. Така операція підійде пацієнтам з обвисанням шкіри і надлишками підшкірно-жирової клітковини тільки в нижній частині живота. Транспозиція пупка, як і з'єднання прямих м'язів в даному випадку не виконується. Ця операція може проводитися під місцевою анестезією.
Післяопераційний період
Після абдомінопластики пацієнт залишається в лікарні під наглядом протягом 1-2 діб
Після чого пацієнт знаходиться на амбулаторному спостереженні. Проте необхідно постійне носіння компресійної білизни протягом 6 тижнів
Після 5 днів після абдомінопластики можливо знімати компресійну білизну на короткий час (наприклад, прийняти душ). Шовний матеріал розсмоктується самостійно, тому шви знімати не потрібно.
Контрольні огляди здійснюються через 1, 3, 6, 12 місяців після операції.